Rekrutacja 2024/2025

Rekrutacja do klas Pierwszych Technikum, Liceum Ogólnokształcącego i Szkoły Branżowej I Stopnia

Terminy rekrutacji do szkół ponadpodstawowywch

Dokumenty do szkół ponadpostawowych

Badania lekarskie dla kandydatów do szkół ponadpodstawowych kształcących w zawodach

Podlaski Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Białymstoku Podlaski Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Białymstoku informuje, że przeprowadzane są nieodpłatnie badania lekarskie z zakresu medycyny pracy dla:

  • kandydatów do szkół ponadpodstawowych, uczniów tych szkół,
  • niepełnoletnich kandydatów na kwalifikacyjne kursy zawodowe, słuchaczy kwalifikacyjnych kursów zawodowych,
  • kandydatów do szkół wyższych, studentów, doktorantów, którzy w trakcie praktycznej nauki zawodu będą lub są narażeni na działanie czynników szkodliwych, uciążliwych lub niebezpiecznych dla zdrowia.

Lista podmiotów do wykonywania badań w poszczególnych powiatach województwa podlaskiego – Kliknij tutaj