Cisco Networking Academy

Jesteśmy oficjalnym partnerem Cisco Systems uprawionym do obsługi Cisco Networking Academy (NetAcad).

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych uczniów, uruchomiliśmy w naszej szkole Akademię Cisco. Akademia Cisco to program polegający na współpracy pomiędzy największym producentem sprzętu sieciowego a ośrodkami edukacyjnymi na całym świecie. Nasza szkoła należy do grona instytucji oferujących uczniom autoryzowane szkolenia Cisco. Szkolenia są prowadzone przez certyfikowanych trenerów posiadających praktyczne doświadczenie.

Uczestnicy naszych zajęć mają możliwość zapoznania się z praktycznym podejściem do bezpieczeństwa w sieci Internet. Szkolenie uczy podstaw bezpiecznego zachowania w sieci. W dzisiejszych czasach Internet odgrywa ważną rolę w życiu człowieka i trudno sobie wyobrazić urządzenie bez podłączenia do rozległej sieci. Korzystanie z Internetu przynosi wiele korzyści, ale czasami również jest niebezpieczne. Uzyskana wiedza poprzez szkolenie jest niezbędna dla każdego użytkownika komputera czy smartfona. Osoby rozumiejące podstawy cyberbezpieczeństwa są coraz bardziej cenione na rynku pracy.