Piątek, 20 października 2017
Imieniny: Ireny, Jana

licznik odwiedzin: 1686807

Stypendyści

Stypendyści w roku szkolnym 2016/2017

Stypendium Prezesa Rady Ministrów:

Marek Zieliński – kl. III T

Stypendium Starosty Grajewskiego:

Michał Balejko – kl. III T

Stypendium Fundacji „Świętego Mikołaja”:

Maria Józwik – klasa I Tl
Marek Zieliński – kl. III T

Stypendium Fundacji „Pokaż Język”:

Daniel Nicewicz – kl. I T
Mariusz Brązert – kl. II T
Patryk Dąbrowski – kl. III T
Julia Jankowska – kl. I Tl
Maria Józwik – kl. I TL
Konrad Waszkiewicz – kl. II T
Rafał Maciorowski – kl. III T



Stypendyści w roku szkolnym 2015/2016

Stypendium Prezesa Rady Ministrów:

Magdalena Zamojska - kl. III LO
Marek Zieliński – kl. II T

Stypendium Starosty Grajewskiego:

Marlena Świątek – kl. III LO

Stypendium Fundacji „Świętego Mikołaja”:

Patrycja Sokołek – kl. III LO
Marlena Świątek – kl. III LO
Marek Zieliński – kl. II T

Stypendium Fundacji „Pokaż Język”:

Mariusz Orłowski – kl. I T
Mariusz Brązert – kl. I T
Michał Balejko – kl. II T
Patryk Dąbrowski – kl. II T
Marlena Świątek – kl. III LO
Sylwia Bogdan – kl. III LO
Patryk Milewski – kl. III LO



Stypendyści w roku szkolnym 2014/2015

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

 Barbara Alencewicz - Liceum Ogólnokształcące

Stypendium Starosty Grajewskiego

Paulina Baranowska – Liceum Ogólnokształcące

Stypendyści Fundacji Świętego Mikołaja:

1. Edyta Rutkowska

2. Magda Zamojska

3. Marlena Świątek

Stypendyści Programu Edukacyjnego - Pokaż Język

     1. Michał Balejko – kl. I TS
2. Krystian Sokołowski – kl. I TS
3. Patryk Milewski kl. II LO
4. Marlena Świątek kl. II LO
5. Barbara Alencewicz – kl. III LO
6. Adam Łempicki – kl. III LO



Stypendyści w roku szkolnym 2013/2014

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

 Barbara Alencewicz - Liceum Ogólnokształcące

Stypendium Starosty Grajewskiego

Paulina Baranowska – Liceum Ogólnokształcące

Stypendyści Programu Edukacyjnego - Pokaż Język

  1. Patryk Milewski – kl. I LO
  2. Krzysztof Żmijewski – kl. I TS
  3. Barbara Alencewicz – kl. II LO
  4. Adam Łempicki – kl. II LO
  5. Artur Wojciechowski – kl. III LO
  6. Angelika Sobolewska – kl. III LO
  7. Grzegorz Jakubowski – kl. III LO


Stypendyści w roku szkolnym 2012/2013

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

 Weronika Staniszewska - Liceum Ogolnokształcące
Jarosław Borawski - Technikum

Stypendium Starosty Grajewskiego

Paulina Modzelewska – Liceum Ogólnokształcące

Stypendium Fundacji  ,,Świętego Mikołaja”

Barbara Alencewicz – Liceum Ogólnokształcące
Natalia Szymańska – Liceum Ogólnokształcące

Stypendyści Programu Edukacyjnego - Pokaż Język

  1. Edyta Rutkowska – kl. I LO
  2. Barbara Alencewicz – kl. I LO
  3. Angelika Sobolewska – kl. II LO
  4. Artur Wojciechowski – kl. II LO
  5. Jolanta Karwowska – kl. II LO
  6. Kamil Markowski – kl. III LO
  7. Karolina Komosa – kl. III LO
  8. Paweł Wysocki – kl. IV TM


Stypendyści w roku szkolnym 2011/2012

           Stypendium Prezesa Rady Ministrów

 Weronika Staniszewska - Liceum Ogolnokształcące
 Jarosław Borawski - Technikum

         Stypendium Starosty Grajewskiego

Ewelina Sadowska i Anna Walczak

       Stypendium Burmistrza Szczuczyna 

Maja Markiewicz

        Stypendyści Programu Edukacyjnego - Pokaż Język

1. Bartosz Mieczkowski - Liceum Ogolnokształcące
2. Monika Staniszewska  - Liceum Ogolnokształcące
3. Katarzyna Wojciechowska - Liceum Ogolnokształcące
4. Maja Markiewicz - Liceum Ogolnokształcące
5. Anna Walczak - Liceum Ogolnokształcące
6. Przemysław Liberacki - Technikum
7. Mateusz Urban - Technikum
8. Patryk Perkowski - Technikum


 

Zespół Szkól w Szczuczynie
19-230 Szczuczyn, ul. Szczuki 1
tel: 086 272 50 12, fax: 086 273 52 86
e-mail: zswszczuczynie@op.pl