#dorzućmisie

Właśnie odebraliśmy pluszaki ze Szkoła Podstawowa w Ławsku. Jesteście wielcy! Dziękujemy! Razem możemy więcej! #dorzućmisie #fundacjanaszpikowani Zdjęcie pluszaków

Zbiórka pluszaków w Zespole Szkół w Szczuczynie

Przypominamy o trwającej zbiórce pluszaków w Zespole Szkół w Szczuczynie. 🩵Pluszaki zbieramy do czwartku, 28 września 2023 r.UwagaMieszkańcy Grajewa i okolic mogą dostarczać pluszaki do Wydziału Promocji w Starostwie Powiatowym w Grajewie. Szkoła odbierze pluszaki i przekaże je Fundacji Naszpikowani. Razem możemy więcej!

Zajęcia edukacyjne w bibliotece „Co to jest numer ISBN?

Podczas dzisiejszych zajęć edukacyjnych w bibliotece uczniowie dowiedzieli się czym jest numer ISBN oraz jak można go uzyskać. ISBN (ang. International Standard Book Number)to Międzynarodowy Znormalizowany Numer Książki. Składa się z 13 cyfr i pozwala zidentyfikować wydawcę, tytuł oraz jego różne wydania.  

Dzień książki 2023

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich – doroczne święto organizowane przez UNESCO w celu promocji czytelnictwa, edytorstwa i ochrony własności intelektualnej za pomocą praw autorskich. Podczas wydarzenia w bibliotece uczniowie dowiedzieli się jak dbać o książki.