Piątek, 20 października 2017
Imieniny: Ireny, Jana

licznik odwiedzin: 1686809

Najlepsi uczniowie

Uczniowie z najwyższą średnią ocen w r. szk. 2015/2016:

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Śr. ocen

1.

Marek Zieliński

II T

4,75

2.

Michał Balejko

II T

4,38


Uczniowie z najwyższą średnią ocen
 w r. szk. 2013/2014

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Śr. ocen

1.

Alencewicz Barbara

II LO

5,30

2.

Baranowska Paulina

II LO

5,00

3.

Zamojska Magdalena

I LO

4,88

4.

Świątek Marlena

I LO

4,82

5.

Korzeniecka Ewa

I LO

4,47

6.

Szymanowski Kacper

I LO

4,41

7.

Rutkowska Edyta

II LO

4,30

8.

Patryk Milewski

I LO 4,18

9.

Wiszowata Klaudia

II LO

4,10

10.

Bogdan Sylwia

I LO

4,06

11.

Ołdakowska Aleksandra

II LO

4,00

12.

Natalia Sielawa

II LO 4,00


Uczniowie z najlepszymi wynikami nauczania
                 w r. szk. 2012/2013

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Śr. ocen

1.

Barbara Alencewicz

I LO

5,19

2.

Paulina Baranowska

I LO

5,06

3.

Paulina Modzelewska

II LO

5,00

4.

Aleksandra Wróblewska

II LO

4,83

5.

Aleksandra Ołdakowska

I LO

4,75

6.

Edyta Rutkowska

I LO

4,75

7.

Natalia Sielawa

I LO

4,50

8.

Agnieszka Danowska

I LO

4,19

9.

Daria Trzonkowska

II LO

4,17

10.

Andrzej Świderski

I LO

4,13

11.

Sebastian Maciorowski

III T

4,06

12.

Anna Czyżyńska

II LO

4,00

13.

Radosław Pisarski

III T

4,00


Uczniowie osiągający najwyższe wyniki w nauce w roku szk. 2011/2012

Liceum Ogólnokształcące 

Imię i nazwisko

klasa

śr. Ocen

Weronika Staniszewska

II LO

5,08

Paulina Modzelewska

I LO 

5,07

Anna Czyżyńska

I LO 

4,86

Aleksandra Wróblewska

I LO 

4,79

Daria Trzonkowska

I LO 

4,64

Ewa Niebrzydowska

II LO

4,55

Natalia Szymańska

II LO

4,50

Angelika Sobolewska

I LO 

4,36

Kamil Markowski

II LO

4,33

Paulina Krawcewicz

II LO

4,30

Karolina Komosa

II LO

4,25

Ewa Podbielska

II LO

4,25

Artur Wojciechowski

I LO 

4,14

Bartosz Mieczkowski

I LO 

4,14

Aleksandra Jarząbek

II LO

4,08

Aneta Orzechowska

I LO 

4,07

Jolanta Karwowska

I LO 

4,00

 

 

Technikum

Imię i nazwisko

klasa

śr. Ocen

Jarosław Borawski

III TL

4,88

Sebastian Maciorowski

II TM

4,06

Łukasz Kania

III TL

4,00

Radosław Pisarski

II TM

4,00

Przemysław Żynda

II TM

4,00

Technikum Uzupełniające

Imię i nazwisko

klasa

śr. Ocen

Robert Smakowski

II TU

4,33


 

Zespół Szkól w Szczuczynie
19-230 Szczuczyn, ul. Szczuki 1
tel: 086 272 50 12, fax: 086 273 52 86
e-mail: zswszczuczynie@op.pl