Piątek, 20 października 2017
Imieniny: Ireny, Jana

licznik odwiedzin: 1686810

Najlepsi absolwenci

Absolwenci z najwyższą średnią ocen – 2016 r.

Lp.

Imię i nazwisko

Średnia ocen

1.

Patryk Milewski

4,67

2.

Marlena Świątek

4,67

3.

Magdalena Zamojska

4,56

4.

Sylwia Bogdan

4,33

5.

Ewa Korzeniecka

4,29

6.

Patrycja Sokołek

4,11


Absolwenci z najwyższą średnią ocen – 2015 r.

Lp.

Imię i nazwisko

Średnia ocen

1.

Barbara Alencewicz

5,50

2.

Paulina Baranowska

5,13

3.

Edyta Rutkowska

4,38

4.

Adam Łempicki

4,25

5.

Karolina Zamojska

4,25

6.

Agnieszka Danowska

4,13

7.

Aleksandra Ołdakowska

4,13

8.

Natalia Sielawa

4,13

9.

Klaudia Wiszowata

4,00


Absolwenci z najwyższymi wynikami nauczania
                        w r. szk. 2013/2014

Liceum Ogólnokształcące

Lp.

Imię i nazwisko

Średnia ocen

1.

Paulina Modzelewska

5,11

2.

Anna Czyżyńska

4,67

3.

Aleksandra Wróblewska

4,67

4.

Angelika Sobolewska

4,56

5.

Aneta Orzechowska

4,44

6.

Jolanta Karwowska

4,33

7.

Bartosz Mieczkowski

4,33

8.

Artur Wojciechowski

4,22

9.

Olga Kozłowska

4,11

10.

Daria Trzonkowska

4,11

11.

Katarzyna Gałecka

4,00

Technikum

Lp.

Imię i nazwisko

Średnia ocen

1.

Sebastian Maciorowski

4,07


Absolwenci z najlepszymi wynikami nauczania w r. szk. 2012/2013

Liceum Ogólnokształcące

Lp.

Imię i nazwisko

Śr. ocen

1.

Weronika Staniszewska

4,89

2.

Natalia Szymańska

4,67

3.

Ewa Niebrzydowska

4,67

4.

Paulina Krawcewicz

4,44

5.

Kamil Markowski

4,44

6.

Ewa Podbielska

4,44

7.

Karolina Komosa

4,22

8.

Aleksandra Jarząbek

4,22

9.

Piotr Szleszyński

4,00

10.

Paulina Niebrzydowska

4,00

 

Technik logistyk

1.

Jarosław Borawski

4,42

2.

Łukasz Saniewski

4,00

 

Technikum Uzupełniające (technik mechanik)

1.

Robert Smakowski

4,73

 

 


Absolwenci, którzy osiągneli najlepsze wyniki nauczania w roku szkolnym 2011/2012

Liceum Ogólnokształcące

Imię i nazwisko

klasa

śr. Ocen

Anna Walczak

III LO

5,50

Ewelina Sadowska

III LO

5,50

Maja Markiewicz

III LO

5,50

Jolanta Kołdys

III LO

5,00

Daniel Rodzim

III LO

4,25

Karolina Foltyńska

III LO

4,88

Anna Ladzińska

III LO

4,50

Paweł Ramotowski

III LO

4,63

Aneta Rogalska

III LO

4,50

Ewa Sokół

III LO

4,13

Katarzyna Ramatowska

III LO

4,50

Emilia Gałecka

III LO

4,38

Mateusz Więcaszek

III LO

4,38

Katarzyna Wszeborowska

III LO

4,25

Paweł Kaliszewski

III LO

4,13

Ewa Ławska

III LO

4,00

Technikum

Patryk Perkowski

IV TM

4,36

Radosław Lemański

IV TM

4,06

Technikum Uzupełniające

Łukasz Bagiński

III TU

3,50

Radosław Cimochowski

III TU

3,50

Piotr Rydzewski

III TU

3,50

Paweł Zalewski

III TU

3,50


 

Zespół Szkól w Szczuczynie
19-230 Szczuczyn, ul. Szczuki 1
tel: 086 272 50 12, fax: 086 273 52 86
e-mail: zswszczuczynie@op.pl