Piątek, 20 października 2017
Imieniny: Ireny, Jana

licznik odwiedzin: 1686805

Absolwenci

Absolwenci 2016

Liceum Ogólnokształcące:

1. Bartłomiej Bednarczyk

2. Weronika Bilska

3. Sylwia Bogdan

4. Agnieszka Dembińska

5. Ewa Korzeniecka

6. Patryk Milewski

7. Bartosz Rydzewski

8. Patrycja Sokołek

9. Marlena Świątek

10. Emilia Upali

11. Magdalena Zamojska

Technikum:

1. Marcin Chełmiński

2. Robert Chiliński

3. Adam Deroń

4. Tadeusz Dobrzycki

5. Rafał Fajfer

6. Krzysztof Foltyński

7. Marcin Grabowski

8. Paweł Grajewski

9. Karol Jankowski

10. Wojciech Karwowski

11. Michał Kierznowski

12. Tomasz Kowalewski

13. Łukasz Makuszewski

14. Bartosz Markowski

15. Mateusz Modzelewski

16. Michał Mściwujewski

17. Tomasz Niebrzydowski

18. Krystian Owsianko

19. Jan Piotrowicz

20. Damian Pługów

21. Przemysław Remfeld

22. Tomasz Siedlecki

23. Adam Tarnacki

24. Mariusz Wiszowaty

25. Tomasz Witkowski

26. Adam Wszeborowski

27. Kamil Zalewski

28. Adrian Żebrowski


Absolwenci 2015

Liceum Ogólnokształcące:

1. Barbara Alencewicz

2. Wojciech Arciszewki

3. Paulina Baranowska

4. Agnieszka Danowska

5. Eliza Angelika Dembińska

6. Mateusz Jaworski

7. Michał Koniecko

8. Beata Kozicka

9. Maciej Krawcewicz

10. Przemysław Ladziński

11. Adam Grzegorz Łempicki

12. Paulina Łepkowska

13. Aleksandra Ołdakowska

14. Katarzyna Owsianko

15. Mateusz Pisarski

16. Edyta Rutkowska

17. Patrycja Rutkowska

18. Damian Siedlecki

19. Natalia Sielawa

20. Andrzej Świderski

21. Anna Wasilewska

22. Adrian Wiktorowicz

23. Klaudia Wiszowata

24. Karolina Zamojska

Technikum:

1. Patryk Danowski

2. Jan Godlewski

3. Artur Grzybowski

4. Kamil Karwowski

5. Michał Kłos

6. Krzysztof Kołakowski

7. Przemysław Komosiński

8. Przemysław Liberacki

9. Patryk Lubiński

10. Emil Marcinkiewicz

11. Sylwester Mordasiewicz

12. Kamil Podchul

13. Mariusz Semborowski

14. Adam Sokołowski

15. Daniel Wierzbicki

16. Damian Wójcicki

17. Łukasz Wszeborowski

18. Marcin Zalewski


Absolwenci 2014


Lp.

 Liceum Ogólnokształcące

Technikum

technik mechanik

1.

Anna Chmielewska

Patryk Bagiński

2.

Anna Czyżyńska

Mariusz Chyliński

3.

Maciej Fadrowski

Kamil Dębiński

4.

Katarzyna Gałecka

Karol Ekstowicz

5.

Ewelina Gutowska

Mariusz Kalinowski

6.

Grzegorz Jakubowski

Łukasz Kowalewski

7.

Jalanta Karwowska

Mateusz Kowalewski

8.

Olga Kozłowska

Robert Łempicki

9.

Bogumiła Kulikowska

Sebastian Maciorowski

10.

Bartosz Mieczkowski

Marcin Mróz

11.

Paulina Modzelewska

Mariusz Narewski

12.

Agata Niebrzydowska

Krystian Obrycki

13.

Aneta Orzechowska

Radosław Pisarski

14.

Ewelina Ostrowska

Krzysztof Stankiewicz

15.

Tomasz Samełko

Śleszyński Adam

16.

Angelika Sobolewska

Radosław Wróblewski

17.

Marta Szlejter

Daniel Wszeborowski

18.

Kamil Trambecki

Karol Zamojski

19.

Daria Trzonkowska

Kamil Zarzecki

20.

Angelika Tyszka

Przemysław Żynda

21.

Artur Wojciechowski

22.

Aleksandra Wróblewska


Absolwenci 2013

Lp.

Liceum Ogólnokształcące

Technikum

Technikum Uzupełniające

technik mechanik

technik logistyk

1.

Jan Dzięgielewski

Krzysztof Alicki

Marcin Baczewski

Marek Borawski

2.

Karolina Hujda

Adam Bobek

Mateusz Bilski

Daniel Cendrowski

3.

Mariusz Gałązka

Andrzej Chiliński

Damian Boguszewski

Daniel Danowski

4.

Aleksandra Jarząbek

Przemysław Chrostowski

Jarosław Borawski

Karol Górowski

5.

Karolina Komosa

Adam Korytkowski

Artur Brzózka

Rafał Gutowski

6.

Adrianna Komosińska

Kamil Kwiatek

Andrzej Chodnicki

Andrzej Kozłowski

7.

Paulina Krawcewicz

Daniel Lekienta

Mateusz Danowski

Artur Mazur

8.

Kamil Kryszczyński

Patryk Leszczyński

Sebastian Dąbrowski

Piotr Orłowski

9.

Kamil Markowski

Adam Łapiński

Piotr Gliński

Łukasz Semeniuk

10.

Diana Milewska

Michał Mordasiewicz

Sebastian Godlewski

Dawid Słupiński

11.

Barbara Narewska

Mariusz Mróz

Artur Jórczykowski

Robert Smakowski

12.

Robert Kosmaczewski

Michał Pogorzelski

Łukasz Kania

Marcin Świderski

13.

Ewa Niebrzydowska

Martynian Samełko

Sebastian Komosiński

Michał Turowski

14.

Paulina Niebrzydowska

Tomasz Semborowski

Michał Korallus

 

15.

Patryk Niedźwiecki

Łukasz Skibniewski

Bartosz Kowalewski

 

16.

Łukasz Orłowski

Radosław Stęporowski

Tomasz Malinowski

 

17.

Ewa Podbielska

Grzegorz Szwarczewski

Maksymilian Niebrzydowski

 

18.

Katarzyna Sienkiewicz

Rafał Wierzbicki

Mateusz Osytek

 

19.

Weronika Staniszewska

Krzysztof Wilimczyk

Mariusz Purzyczko

 

20.

Piotr Szleszyński

Grzegorz Wróblewski

Łukasz Saniewski

 

21.

Natalia Szymańska

Paweł Wysocki

Kamil Szczesik

 

22.

Łukasz Tokarzewski

Piotr Wysocki

Daniel Szurna

 

23.

Katarzyna Wojciechowska

 

Emil Szwalgin

 

24.

Radosław Zalewski

 

Ewa Świderska

 

25.

 

 

Maciej Świderski

 

26.

 

 

Mateusz Wasilewski

 

27.

 

 

Emil Zamojski

 


Absolwenci 2012

Liceum Ogolnokształcące

Technikum

Technikum Uzupełniające

Bacisz Justyna

Akus Paweł

Bagiński Łukasz

Brodowski Emil

Białasiewicz Adrian

Bielawski Emil

Cichy Wojciech

Bielawski Karol

Bogusz Daniel

Czajkowska Paulina

Bołonkowski Sylwester

Cimochowski Radosław

Foltyńska Karolina

Chrostowski Rafał

Dawidowski Maciej

Gałecka Emilia

Cybulski Andrzej

Karpiński Krzysztof

Gazowska Justyna

Godlewski Marcin

Pruszkowski Wiesław

Jurczykowski Konrad

Grochal Sebastian

Rydzewski Piotr

Kaczmarczyk Marta

Kołakowski Marek

Sokołowski Damian

Kaliszewski Paweł

Kowalski Mariusz

Sokołowski Piotr

Kołdys Jolanta

Krasiński Bartłomiej

Strzałkowski Łukasz

Kulikowska Justyna

Lamko Cezary

Walczak Piotr

Ladzińska Anna

Lemański Radosław

Zalewski Paweł

Ławska Ewa

Łepkowski Piotr Mateusz

 

Łempicki Łukasz Jan

Mroczkowski Michał

 

Markiewicz Maja

Perkowski Patryk

 

Pieńczykowski Paweł

Przyborowski Szczepan

 

Pługów Katarzyna

Radkowski Łukasz

 

Ramatowska Katarzyna

Rutkowski Grzegorz

 

Ramotowski Paweł

Sokołowski Wiesław

 

Rodzim Daniel

Stęporowski Damian

 

Rogalska Aneta

Urban Mateusz

 

Sadowska Ewelina

Wiejak Przemysław

 

Skrodzka Agnieszka

Zamojski Grzegorz

 

Sobolewski Marcin

Zieliński Marcin

 

Sokół Ewa Karolina

 

Szyszkowska Izabela

 

Walczak Anna Maria

 

Więcaszek Mateusz

 

Wszeborowska Katarzyna

 

Zamojska Urszula

 

Zielińska Sylwia

 

Jurski Sebastian

 


Absolwenci 2011

Liceum Ogólnokształcące

Technikum

Bagińska Magdalena

Bagiński Piotr

Borawski Przemysław Bogumił

Borawski Wojciech

Dąbrowska Sylwia

Chmielewski Łukasz

Drobińska Sylwia

Drobiński Damian

Gąsiewski Piotr

Jakimowicz Janusz

Grunwald Katarzyna

Ladziński Piotr

Hujda Kamil

Łepkowski Przemysław

Jakubczyk Aleksandra

Markowska Beata

Kowalewska Anna

Milewski Marcin

Kudrawiec Karolina

Mydliński Łukasz

Kurzyńska Anna

Narewski Bartosz

Ladzińska Ewelina

Szczech Paweł

Łepkowska Izabela Beata

Wiśniewska Justyna

Malinowska Agnieszka

Zaborowska Sylwia

Modzelewska Małgorzata

Zalewski Emil

Niebrzydowski Rafał

Zamojski Rafał

Obrycka Monika

Arciszewski Bartosz

Orzechowski Paweł

Bednarowicz Krzysztof

Pawłowski Daniel

Brązert Andrzej Arkadiusz

Przyborowski Adam

Brzostowski Mateusz

Ribalow Natalia

Cimochowski Przemysław

Rutkowska Katarzyna

Downar Mariusz

Rynkiewicz Mateusz

Kalinowski Grzegorz

Sadowski Rafał

Konopka Paweł

Smolińska Agnieszka

Konopko Bogumił

Sokołowski Paweł

Korytkowski Kamil

Szymanowska Anna

Kryspin Michał

Tański Amadeusz

Lubiński Mariusz

Trzonkowska Ewelina

Maciorowski Jakub

Waszkiewicz Agnieszka Ewa

Pisarski Paweł

Wiktorowicz Kamil

Polkowski Michał

Zamojska Ewa

Rogowski Mariusz

Zielińska Emilia

Rutkowski Adam

Szklarzewski Rafał

Świderski Zenon

Tarnacki Paweł

Tuzinowski Paweł

Zalewski Marek


Absolwenci 2010

Liceum Ogólnokształcące

Technikum

Biedrzycki Artur Bargłowski Dariusz
Brzozowska Katarzyna Brodowski Michał
Chmielewska Monika Chojnowski Adrian
Czaplicka Monika Dembiński Daniel
Danowska Justyna Dziekoński Michał
Dauksz Anna Gałecki Przemysław
Jagusz Przemysław Górski Piotr
Kalinowska Katarzyna Jaśkowski Wojciech
Kamińska Aleksandra Kalinowski Michał
Kowalewska Olga Kiełczewski Cezary
Laszczkowski Krystian Kobryński Bartosz
Marcinkiewicz Paulina Kowalski Krzysztof
Milewska Ewelina Łochowski Adrian
Mocarski Mariusz Mioduszewski Daniel
Motycka Izabela Motycki Damian
Niebrzydowski Tomasz Niecikowski Andrzej
Orzechowska Agnieszka Rydzewski Łukasz
Pieńczykowski Piotr Sztejno Damian
Przyborowska Agnieszka Wasilewski Radosław
Rogalska Ewa Wierzbicki Michał
Sawicka Marta Wolwark Rafał
Skitowska Małgorzata Zakrzewski Łukasz
Szlejter Wiesława Zamojski Mariusz
Szleszyński Marcin Zieliński Krzysztof
Szymanowska Aleksandra
Szymanowski Wojciech
Walczak Paulina
Wójcik Magdalena


 

Zespół Szkól w Szczuczynie
19-230 Szczuczyn, ul. Szczuki 1
tel: 086 272 50 12, fax: 086 273 52 86
e-mail: zswszczuczynie@op.pl